East Trade Company Forum

Czuj się jak u siebie, Rekrutacja Otwarta

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Testowo wprowadzamy system rozpisek. Zapraszajcie znajomych w grupie raźniej.

#1 2016-08-02 14:04:42

niko
Kierowca
Skąd: Bolesławiec
Dołączył: 2016-07-31
Liczba postów: 2
UnknownFirefox 47.0

CV Niko

CURRICULUM VITAE


Imię i nazwisko: Kacper Szczęsny
Data urodzenia: 20.08.2002
Miejscowość Bolesławiec
Specjalne umiejętności: potrafię zapanować nad TIRem w poślizgu, ostrym zakręcie z prędkością 87km/h
Poprzednia VS: brak
Powód zwolnienia: brak
Posiadane DLC: Going East - Ekspansja Polska, mam równiež mody (nie DLC) na malowanie TIRa kolorami, których w sklepie nie ma i SnowMod
Przegrane godziny: Steam: ponad 40, Non-Steam 250, link steam: ks025
Dlaczego wy? Nie miałem powodu; że akurat TA firma. Pierwszy raz dowiedziałem się o was na stronie ETS2 Polska. Chciałbym spróbować swoich sił w czymś takim.

Dlaczego mnie macie wybrać? 1. Znam bardzo dobrze przepisy 2. Mam duże doświadczenie, grałem w Hard Trucka 18WoS, grałem w 18WoS PTTM, Across America, Haulin i tam by łajakaś czwarta. 3. Umiem zapanować nad TIRem w trudnych warunkach. 4.  Mam doświadczenie w grach tego typu 5. Dowodem na moje doświadczenie w panowaniu w trudnych warunkach i dużej prędkości jest to, że bez kagańca ze średnią prędkością 110km/h wjeżdżałem w zakręty i nic nie było złego.

Zainteresowania: Informatyka, Militaria, Motoryzacja

Czego od Was oczekuję? Dobrej zabawy

Kontakt: Steam: ks025, email: kacperss02@gmail.com

Podpis: Niko

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Pamiętaj że mamy serwer Teamspeak3 [tlc.net-speak.pl:6300]

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
groverpg - pavloos - thcmc - worlds-of-words - omegagaming